
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 6.5 mm |
| Width | 4.4 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 20 |
| Height | 1.2 mm |
| Packaging | Tube |
| Thickness | 1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Weight | 76.997305 mg |
| Frequency | 40 MHz |
| Number of Elements | 2 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 days ago) |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 2 V |
| Number of Bits | 16 |
| Turn-On Delay Time | 50 ns |
| Propagation Delay | 50 ns |
| Logic Function | Counter |
| Number of Bits per Element | 16 |
| Direction(Counting Sequence) | Unidirectional |
| Clock Edge Trigger Type | Positive Edge |
| Schedule B | 8542390000 |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 days ago) |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
